JĘZYK W POZNANIU - aktualnościKonferencja JĘZYK W POZNANIU to spotkanie młodych naukowców z całej Polski, którzy podczas krótkich wystąpień mają szansę podzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami i przemyśleniami językoznawczymi oraz przedstawić wyniki badań własnych. Całość ma stanowić forum wymiany poglądów i doświadczeń dotyczących języka oraz zjawisk pokrewnych.
Spotkanie corocznie odbywa się w budynku Wydziału Neofilologii (Collegium Novum) Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (al. Niepodległości 4) (mapka).


Aktualności


17.07.2019 - WYTYCZNE
Na stronie pojawiły się wytyczne dotyczące artykułów pokonferencyjnych (tutaj). Na teksty czekamy do 20.10.2019.

11.04.2019 - GALERIA
Wrzuciliśmy wybór zdjęć na stronę, zapraszamy do oglądania - tutaj.
Przypominamy, że własne zdjęcia celem publikacji można przesyłać do Marka Dolatowskiego (dola_r@poczta.onet.pl).

05.04.2019 - PO KONFERENCJI
Za nami jedenasta edycja konferencji. Dziękujemy wszystkim za obecność, ciekawe referaty, inspirujące dyskusje i wspólne przerwy przy kawie. Dziękujemy też wolontariuszom za pomoc w organizacji wydarzenia, a jednostkom uczelni za wsparcie finansowe.
Zapraszamy już teraz na kolejną edycję i zachęcamy do przesłania tekstów do publikacji - wytyczne wkrótce pojawią się na stronie.
Galerię przygotujemy najdalej w maju. Jeśli ktoś chce się podzielić własnymi zdjęciami, można przesyłać je do Marka Dolatowskiego (dola_r@poczta.onet.pl).

04.04.2019 - AKTUALNY PROGRAM
Opublikowaliśmy finalny program konferencji (tutaj). Skrócone programy przy streszczeniach też są już dostępne.

02.04.2019 - PROGRAM I ABSTRAKTY
Na stronie opublikowany został aktualny program konferencji (tutaj) oraz abstrakty wszystkich przyjętych wystąpień (tutaj). Skrócone programy przy streszczeniach pojawią się w środę, wtedy podamy też ostateczny program konferencji.

11.03.2019 - KONIEC PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie. Gdy tylko Komitet Naukowy oceni propozycje wystąpień i dokona selekcji, powiadomimy o jej wynikach autorów zgłoszeń.

03.03.2019 - DEADLINE PRZESUNIĘTY
Przesuwamy termin przyjmowania zgłoszeń o tydzień, tj. do 10.03.2019. Decyzje o przyjęciu/nieprzyjęciu referatu zostaną rozesłane w ciągu następującego tygodnia.
Szczegóły oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć w zakładce Zgłoszenia.

21.01.2019 - ZGŁOSZENIA
Zapraszamy do udziału w naszej konferencji.
Zgłoszenia przyjmujemy do 03.03.2019; do 10.03 powinny być gotowe decyzje o przyjęciu/nieprzyjęciu referatu. Szczegóły oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć w zakładce Zgłoszenia.

11.01.2019 - XI EDYCJA
Rozpoczęliśmy przygotowania do jedenastej edycji naszej konferencji, która odbędzie się piątego kwietnia 2019 roku. Serdecznie zapraszamy do udziału.
Już wkrótce na stronie umieścimy wszystkie istotne szczegóły oraz formularze zgłoszeniowe.

26.06.2018 - WYTYCZNE
Na stronie pojawiły się wytyczne dotyczące artykułów pokonferencyjnych (tutaj). Na teksty czekamy do końca września.

14.05.2018 - GALERIA
Prezentujemy zdjęcia z konferencji. Można ją znaleźć tutaj - zapraszamy.
Jeśli ktoś chce się podzielić własnymi zdjęciami, można przesyłać je do Marka Dolatowskiego (dola_r@poczta.onet.pl).

17.04.2018 - PO KONFERENCJI
Dziesiąta, jubileuszowa edycja konferencji już za nami. Dziękujemy wszystkim za przybycie, wygłoszenie ciekawych i wartościowych referatów, skłaniających do dyskusji i wspólne przerwy przy kawie i pizzy. Dziękujemy też wolontariuszom za pomoc w organizacji wydarzenia, a jednostkom uczelni za wsparcie finansowe.
Zapraszamy już teraz na kolejną edycję i zachęcamy do przesłania tekstów do publikacji. Wytyczne pojawią się na stronie, gdy tylko zostaną one nam przedstawione.
Galerię przygotujemy najdalej w maju. Jeśli ktoś chce się podzielić własnymi zdjęciami, można przesyłać je do Marka Dolatowskiego (dola_r@poczta.onet.pl).
Tymczasem zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety pokonferencyjnej - tutaj.

07.04.2018 - PROGRAM
Umieściliśmy na stronie program konferencji (tutaj). Zapraszamy do zapoznania się z nim.
Prezentujemy też plakat konferencji - tutaj.

23.03.2018 - ABSTRAKTY
Na stronie opublikowaliśmy abstrakty wszystkich przyjętych zgłoszeń (tutaj). Zapraszamy do lektury.
Program konferencji pojawi się tu w najbliższym czasie.

12.03.2018 - WYNIKI
Otrzymaliśmy od Komitetu Naukowego wyniki selekcji zgłoszeń i wszystkim zgłoszonym przesłaliśmy informację o przyjęciu/odrzuceniu propozycji wystąpień. W najbliższych dniach na stronie pojawią się streszczenia przyjętych referatów.
Jeśli ktoś ma preferencje co do godziny wystąpienia, ale nie zawarł tego w zgłoszeniu, prosimy o pilny kontakt mailowy (kng@amu.edu.pl).

21.02.2018 - ZGŁOSZENIA
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie. Wyniki selekcji zostaną wszystkim przesłane, gdy tylko dostaniemy jej wyniki od Komitetu Naukowego.

07.12.2017 - X EDYCJA
Dziesiąta, jubileuszowa edycja Konferencji odbędzie się 13.04.2018. Serdecznie zapraszamy do udziału.
Rozpoczęliśmy już przyjmowanie zgłoszeń. Wszystkie wymogi oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na podstronie Zgłoszenia.

03.12.2017 - GALERIA
Po długim czasie wreszcie publikujemy galerię zdjęć z dziewiątej edycji konferencji. Można ją znaleźć tutaj.
Pracujemy już nad dziesiątą edycją. Szczegóły podamy wkrótce.

12.05.2017 - WYTYCZNE
Publikujemy wytyczne dotyczące artykułów pokonferencyjnych. Termin nadsyłania tekstów mija 08.09.2017. Maksymalna objętość artykułów to osiem stron.
Wytyczne można znaleźć tutaj.

07.04.2017 - PO KONFERENCJI
Kolejna edycja konferencji za nami. Dopisała frekwencja, gościliśmy referentów z dwunastu ośrodków akademickich, referaty były interesujące, dyskusje inspirujące, a pizza smaczna. Na rozpoczęciu pojawiło się dwoje prorektorów UAM - co było pierwszą tak wysoką wizytą na naszym corocznym wydarzeniu.
Wytyczne pojawią się na stronie, gdy tylko zostaną sformułowane przez Komitet Naukowy.
Galeria pojawi się w najbliższym czasie. Jeśli ktoś chce się podzielić własnymi zdjęciami, można przesyłać je do Marka Dolatowskiego (dola_r@poczta.onet.pl).
Tymczasem zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pomoże nam poprawić wszelkie mankamenty w kolejnych latach - tutaj.

31.03.2017 - PROGRAM
Zakończyliśmy prace nad programem konferencji, umieściliśmy go już na stronie i zachęcamy do zapoznania się z nim (tutaj).

19.03.2017 - STRESZCZENIA
Na stronie umieściliśmy streszczenia wszystkich wystąpień i zachęcamy do zapoznania się z nimi (tutaj).
Program konferencji opublikujemy w najbliższych dniach.

12.03.2017 - SELEKCJA
Wyniki selekcji zostały przesłane autorom. Abstrakty z przyjętych zgłoszeń zostaną zamieszczone na stronie najprawdopodobniej w przyszłą niedzielę. Trwają już prace nad programem konferencji.
Jeśli ktoś ma preferencje co do godzny wystąpienia, ale nie zawarł tego w zgłoszeniu, prosimy o pilny kontakt mailowy (kng@amu.edu.pl).

01.03.2017 - NABÓR ZAKOŃCZONY
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń na tegoroczną edycję konferencji, bardzo cieszymy się dużym zainteresowaniem i dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. W najbliższych dniach powinny być rozesłane informacje co do przyjęcia/nieprzyjęcia zgłoszeń - zrobimy to zaraz po otrzymaniu wyników selekcji od Komitetu Naukowego.

24.11.2016 - DZIEWIĄTA EDYCJA
Rozpoczynamy pracę nad kolejną edycją konferencji. Odbędzie się ona siódmego kwietnia 2017 roku. Serdecznie zapraszamy.
Zgłoszenia przyjmujemy do 28.02.2017; do 10.03 powinny być gotowe decyzje o przyjęciu/nieprzyjęciu referatu. Szczegóły oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć w zakładce Zgłoszenia.

10.04.2016 - GALERIA
Publikujemy pierwszą część galerii (tutaj). Dalsze zdjęcia dodamy w najbliższych dniach.

09.04.2016 - WYTYCZNE
Na stronie są już dostępne wytyczne do artykułów pokonferencyjnych (tutaj). Na teksty czekamy do 15.05.

08.04.2016 - PO KONFERENCJI
Ósma edycja JWP za nami. Serdecznie dziękujemy referentom za czynny udział w konferencji, słuchaczom za obecność i udział w dyskusjach oraz wolontariuszom za pomoc. Już wkrótce na stronie ukażą się wytyczne dotyczące artykułów pokonferencyjnych oraz dzisiejsze zdjęcia.
Tradycyjnie zachęcamy do wypełnienia ankiety pokonferencyjnej - tutaj.

31.03.2016 - PROGRAM
Na stronie został umieszczony program, aktualny na dzień 31.03 - tutaj.

27.03.2016 - STRESZCZENIA
Publikujemy streszczenia do wszystkich przyjętych zgłoszeń. Zachęcamy do zapoznania się z nimi - tutaj. Program ukaże się w najbliższym czasie.

19.03.2016 - KONIEC ZGŁOSZEŃ
Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń, bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie. Obecnie czekamy na wyniki selekcji dokonanej przez Komitet Naukowy. Gdy będą one znane, poinformujemy wszystkich mailowo oraz opublikujemy abstrakty na stronie.

14.01.2016 - ZGŁOSZENIA
Zaczynamy prace nad ósmą edycją konferencji (08.04.2016). Zgłoszenia przyjmujemy do 13.03, później w ciągu tygodnia powinny być gotowe decyzje o przyjęciu/nieprzyjęciu referatu. Szczegóły oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć w zakładce Zgłoszenia.

06.11.2015 - ÓSMA EDYCJA
W związku ze zmianą tradycyjnego, majowego terminu konferencji podajemy już teraz termin ósmej edycji - odbędzie się ona ósmego kwietnia 2016 roku. Szczegóły pojawią się na stronie najpewniej w grudniu.

16.08.2015 - GALERIA
Na stronie dostępna jest galeria z siódmej edycji konferencji (tutaj). Jeśli ktoś chce nam udostępnić swoje zdjęcia, prosimy o kontakt z Markiem Dolatowskim (dola_r@poczta.onet.pl).

21.07.2015 - WYTYCZNE
Na stronie zamieściliśmy wytyczne pokonferencyjne: są one dostępne tutaj.

16.05.2015 - POKONFERENCYJNIE
Konferencja za nami. Serdecznie dziękujemy referentom, opiekunom naukowym, wolontariuszom oraz słuchaczom - mamy nadzieję, że kolejny raz wszyscy wyjechali z Poznania z pozytywnymi doświadczeniami.
Wytyczne pojawią się na stronie, gdy tylko zostaną ostatecznie dopracowane.
Jeśli ktoś podczas konferencji robił zdjęcia i chce się nimi podzielić, zachęcamy do przesłania ich do Marka Dolatowskiego na adres dola_r@poczta.onet.pl, opublikujemy je na stronie. Nasze galerie zamieścimy już wkrótce.
Przygotowaliśmy ankietę pokonferencyjną (tutaj) - zachęcamy do jej wypełnienia.

06.05.2015 - PROGRAM
Umieściliśmy na stronie program konferencji (tutaj), do abstraktów dodaliśmy także skrócone programy. Zaktualizowaliśmy również listę streszczeń.
Ponadto dostępny jest plakat konferencji: tutaj.

02.05.2015 - ABSTRAKTY NA STRONIE
Na stronie dostępne są streszczenia wszystkich wystąpień (tutaj) Program konferencji, z uwagi na liczne prośby o zmiany godziny wystąpień, opublikujemy prawdopodobnie dopiero 05.05.

18.04.2015 - KONIEC ZGŁOSZEŃ
Zakończył się proces przyjmowania zgłoszeń. Zostały one przekazane Komitetu Naukowemu, gdy tylko dokona on selekcji, powiadomimy o jej wynikach, a wkrótce potem przedstawimy wstępny program konferencji.

12.04.2015 - PRZESUNIĘTY DEADLINE
Przedłużyliśmy (za zgodą Komitetu Naukowego) termin przyjmowania zgłoszeń do 15.04 (23:59). Po tym terminie wszystkie zgłoszenia zostaną przekazane Komitetowi Naukowemu celem selekcji.

30.01.2015 - SIÓDMA EDYCJA
Informujemy, że zaczęliśmy już przygotowania do siódmej edycji konferencji. W tym roku widzimy się 15.05. Można już nadsyłać zgłoszenia, szczegóły na podstronie Zgłoszenia. Niebawem prześlemy też informacje do uczelni i jednostek.
Trwają również prace nad aktualizacją strony konferencji, zmieniliśmy adres. Dalsze zmiany wkrótce.

22.09.2014 - DEADLINE PRZESUNIĘTY
Decyzją Komitetu Naukowego termin nadsyłania artykułów pokonferencyjnych został przesunięty na 31.10.
Przypominamy o konieczności dostosowania się do wytycznych. Artykuły można przesyłać do Marty Ciechomskiej (marta.a.ciechomska@gmail.com) lub Marka Dolatowskiego (dola_r@poczta.onet.pl).

07.07.2014 - WYTYCZNE + GALERIA
Podajemy do wiadomości wytyczne dotyczące artykułów pokonferencyjnych przygotowane przez Komitet Naukowy. Można je znaleźć w zakładce Wytyczne.
Opracowana została również galeria zdjęć z konferencji - można ją obejrzeć tutaj.

18.06.2014 - PISZĄ O NAS
W najnowszym numerze czasopisma "Życie Uniwersyteckie" ukazał się wywiad z prof. Beatą Mikołajczyk na temat naszej konferencji. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nim: tutaj (strony 12-13).
Już wkrótce opublikujemy zdjęcia z konferencji (opóźnienia wynikają z braków czasowych).

17.05.2014 - POKONFERENCYJNIE
Serdecznie dziękujemy wszystkim referentom, którzy wczoraj przyjechali do Poznania i wygłosili referaty na temat swoich badań, pozostałym gościom za obecność, a wolontariuszom za pomoc. Już wkrótce na stronie ukażą się wytyczne dotyczące artykułów pokonferencyjnych oraz galeria zdjęć. Już teraz można wypełnić ankietę pokonferencyjną (tutaj) - serdecznie zapraszamy.

11.05.2014 - ZAKTUALIZOWANY PROGRAM
Zamieściliśmy na stronie zaktualizowany program konferencji, dopasowany do życzeń referentów. Jest on dostępny tutaj. Możliwe są jeszcze drobne zmiany, wkrótce podamy też numery wszystkich sal oraz nazwiska moderatorów.

04.05.2014 - PROGRAM I ABSTRAKTY
Na stronie dostępne są już streszczenia wszystkich wystąpień oraz aktualny program konferencji (na podstronie VI edycji). Dodatkowo program zostanie rozesłany do wszystkich mailem. Poza tym na stronie można też już obejrzeć plakat konferencji (tutaj).

01.05.2014 - WYNIKI SELEKCJI
Mamy już wyniki selekcji zgłoszeń, której dokonał Komitet Naukowy. Stosowne informacje zostały wysłane do wszystkich drogą mailową. W ciągu kilku dni prześlemy też wstępny program konferencji z prośbą o ewentualne sugestie zmian. W najbliższym czasie na stronie ukażą się abstrakty wystąpień.

14.04.2014 - KONIEC PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ
Wczoraj minął okres przyjmowania zgłoszeń na konferencję. Wszystkim serdecznie dziękujemy za chęć udziału. W najbliższym czasie prześlemy wszystkie zgłoszenia do Komitetu Naukowego, który dokona selekcji - jego decyzje, gdy tylko je dostaniemy, zostaną przesłane wszystkim zainteresowanym udziałem drogą mailową.

07.04.2014 - PRZESUNIĘTY DEADLINE
Informujemy, że za zgodą Komitetu Naukowego przedłużyliśmy okres przyjmowania zgłoszeń na konferencję. Ostateczny termin to 13.04, 23:59. 16.04 prześlemy wszystkie zgłoszenia do Komitetu, który dokona selekcji.
Wszelkie szczegóły dotyczące zgłoszeń można znaleźć na podstronie Zgłoszenia.

01.03.2014 - ZGŁOSZENIA DO SZÓSTEJ EDYCJI
Wszelkie szczegóły dotyczące zgłoszeń do szóstej edycji, czyli np. formularze zgłoszeniowe i adresy kontaktowe, można znaleźć na podstronie Zgłoszenia. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 06.04.2014.

25.02.2014 - SZÓSTA EDYCJA - ZAPOWIEDŹ
Informujemy, że szósta edycja konferencji odbędzie się 16.05.2014. Zajmujemy się już przygotowaniami formalnymi. Wkrótce wyślemy szczegółowe informacje do jednostek w całej Polsce oraz zamieścimy szczegółowe informacje (wraz z formularzami zgłoszeniowymi i adresem kontaktowym) na naszej stronie.

31.10.2013 - PRZEDŁUŻENIE TERMINU NADSYŁANIA ARTYKUŁÓW
Informujemy, że Komitet Naukowy postanowił przedłużyć termin nadsyłania artykułów pokonferencyjnych - można je dostarczać do końca listopada. Wytyczne pozostają bez zmian (tutaj), adres, na który teksty należy przesyłać, również (konferencja.jezyk.poznan5@gmail.com).

12.10.2013 - GALERIA
Na stronie w końcu opublikowaliśmy galerię (tutaj). Niestety tym razem bez komentarzy Komitetu Organizacyjnego...
Jeśli ktoś ma swoje zdjęcia i chciałby, by trafiły na stronę, prosimy o kontakt z Markiem Dolatowskim (dola_r@poczta.onet.pl).

26.09.2013 - WYTYCZNE
Informujemy, że Komitet Naukowy podjął decyzję o przyjęciu wytycznych z poprzedniego roku jako obowiązujących też w roku bieżącym: są one dostępne tutaj.
Termin nadsyłania artykułów to 31.10. Teksty należy nadsyłać na adres konferencja.jezyk.poznan5@gmail.com.

02.08.2013 - WYTYCZNE - KOMUNIKAT
Wytyczne na razie nie zostały określone przez Komitet Naukowy. Gdy tylko zostaną nam one przekazane, zostaną umieszczone na stronie - przewidywany termin to wrzesień. Prosimy o cierpliwość!
Galeria zdjęć z konferencji niedługo zostanie utworzona.

18.05.2013 - PO KONFERENCJI
Konferencja za nami, udana, ciekawa i sycąca (i ducha, i ciało). Referentom serdecznie dziękujemy za przybycie i wygłoszone referaty, słuchaczom za obecność, a wolontariuszom za pomoc przy sprawnej organizacji działań przez cały dzień.
W najbliższym czasie na stronie pojawi się galeria pokonferencyjna; jeśli ktoś ma własne zdjęcia, zachęcamy do przesłania ich Markowi Dolatowskiemu (dola_r@poczta.onet.pl).
Zachęcamy też do podsyłania nam (na ten sam adres) swych ogólnym wrażeń pokonferencyjnych, które, wzorem lat ubiegłych, moglibyśmy wstawić na stronę.
Przede wszystkim jednak zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która ma za zadanie wskazać na plusy i minusy konferencji, a tym samym pomóc w organizacji jeszcze lepszej kolejnej edycji.
Wytyczne dotyczące artykułów pojawią się na stronie, gdy tylko sformułuje je Komitet Naukowy.

10.05.2013 - ABSTRAKTY I PROGRAM NA STRONIE
Na stronie pojawiły się streszczenia wszystkich przyjętych referatów oraz aktualny program konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z nimi!
Wszystko można znaleźć w zakładce V edycja.

30.04.2013 - WYNIKI SELEKCJI
Komitet Naukowy dokonał już selekcji zgłoszeń i przesłał nam jej wyniki. Stosowne informacje o przyjęciu bądź nieprzyjęciu referatu/posteru zostały przesłane wszystkim, którzy wyrazili chęć udziału w konferencji. Wkrótce na stronie pojawią się wszystkie abstrakty oraz plan konferencji.

08.04.2013 - KONIEC PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ
Wszystkim dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Zostały one przekazane Komitetowi Naukowemu, który dokona teraz selekcji. Gdy tylko poznamy jej wyniki, wszyscy zostaną o nich poinformowani. Następnie na stronie pojawią się abstrakty wszystkich przyjętych wystąpień i posterów.

24.02.2013 - ZGŁOSZENIA DO V EDYCJI
Chętni do wygłoszenia referatu lub przedstawienia posteru (nowość!) podczas piątej edycji konferencji (17.05.2013) mogą przysyłać swe zgłoszenia do 07.04.2013. Szczegółowe dane na temat zgłoszeń, w tym adres mailowy, na który należy je przesyłać, oraz formularze zgłoszeniowe, można znaleźć na podstronie Zgłoszenia.

22.02.2013 - 5. EDYCJA - POCZĄTKI
Powoli zaczynamy przygotowania do piątej edycji konferencji. Wnioski o dofinansowanie już zostały złożone, część decyzji już jest, zbieramy wolontariuszy, niedługo będą rozsyłane informacje do ośrodków akademickich. Wkrótce na stronie pojawią się też informacje dotyczące zgłoszeń. Na pytanie odpowiadać będzie Kornelia Kołupajło (konferencja.jezyk.poznan5@gmail.com).

27.06.2012 - WYTYCZNE I GALERIA
Na stronie dostępne są już wytyczne do artykułów pokonferencyjnych (tutaj) - prosimy o bezwzględne stosowanie się do nich.
Pojawiła się też galeria zdjęć z konferencji (tutaj).

20.05.2012 - PO KONFERENCJI
Konferencja już za nami - serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie, referaty, dyskusje, pomoc. Już wkrótce na stronie pojawi się galeria pokonferencyjna, na bieżąco zamierzamy wstawiać impresje organizatorów, referentów i słuchaczy. Tymczasem zachęcamy do wypełnienia anonimowej ankiety, która pomoże nam polepszyć naszą konferencję w kolejnych latach - tutaj.

01.05.2012 - STRESZCZENIA ORAZ PROGRAM DOSTĘPNE NA STRONIE
Od dziś, zgodnie z zapowiedzią, na stronie dostępne są streszczenia przyjętych referatów wraz ze wstępną bibliografią - zapraszamy do zapoznania się z nimi. Ponadto umieściliśmy na stronie program konferencji. Wszystko można znaleźć w zakładce 'IV edycja'.

27.04.2012 - SELEKCJA ZAKOŃCZONA
Dzisiaj poznaliśmy wyniki selekcji - stosowne informacje zostały już przesłane wszystkim, którzy zgłosili chęć wystąpienia na konferencji. Wkrótce na stronie pojawią się wszystkie abstrakty wraz z bibliografiami oraz plan konferencji.

13.04.2012 - KONIEC PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ
13.04 minął termin przesyłania zgłoszeń. Zostały one przekazane Komitetowi Naukowemu, który dokona selekcji. Gdy jej wyniki będą znane, prześlemy wszystkim zgłoszonym stosowną informację.

12.03.2012 - ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia chętnych do wystąpienia na czwartej edycji konferencji (18.05.2012) przyjmujemy do 13.04.2012. Prosimy korzystać z dostępnych na stronie formularzy zgłoszeniowych (w zakładce 'zgłoszenia') i przesyłać je na adres adrian_krysiak@wp.pl.

12.03.2012 - START STRONY
Dnia 12.03.2012 uruchomiliśmy oficjalną stronę konferencji.